Dajka - úvod

Ve zdravém těle, zdravý duch

Jak samo o sobě říká jedno staré přísloví, které jste jistě všichni již slyšeli a mnohokrát použili - ve zdravém těle, zdravý duch.

Jedná se o staré pravdivé přísloví, které je dobré, troufám si říct i výhodné, si uvědomit. Sami na sobě poznáme, že když nám je ouvej na těle, je nám ouvej i na duchu. Jestliže nás bolí např. zub, jsme mrzutí. Když se bolesti zbavíme, je nám hned lépe, a to včetně nálady (pominu-li poplatek za bílou plombu). Mnozí si myslí, že tělo má jít do hrobu zhuntované. Mnozí si myslí, že za jejich zdraví odpovídá stát či lékař, a odpovědnost za něj tedy hází na někoho druhého. Nesdílím tento názor. Je cesta, jak si svůj zdravotní stav vylepšit a život si tak zpříjemnit. Začněte se ke svému tělu chovat zodpovědně, zjistěte si, čím své tělo (potažmo i duši) krmíte, a máte-li chuť ke změně, tak ji právě učiňte. Jsme připraveni podat vám pomocnou ruku v začátcích, když nevíte, co si koupit, jak vařit, jak potraviny kombinovat. Zaměřujeme se na ty, kteří chtějí udělat první krok. Přijďte na kurz Zdravého vaření, zúčastněte se akce, kde vaříme, a uvidíte, že to jde. Jak mi říkávala moje mamka: „Když někdo nechce, je to horší, než když nemůže“. A všichni víme, že když se chce, jde všechno.

Těšíme se na Vás. David a Ajka Jakubcovi.

 

Kontaktní informace

David Jakubec
Dolní Dobrouč 475
561 02
Česká republika
IČ:
DIČ
doma-sefkucharem-476x249.png

Doporučujeme tyto on-line kurzy. Zúčastnili jsme se  kurzů "zelenina, luštěniny a dezerty" a je to perfektní a srozumitelné. Katka a Honza Kyselovi za nás zpracovali ohromné množství informací a vytvořili přehledné a graficky výborně zpracované informace. Těšíme se na další kurz.... Doporučujeme.


 

Vaříme zdravě v nově otevřené jídelně v Ústí nad Orlicí "U tří vegetariánů" každý všední den od 10.45-13.45 hod. Příjďte ochutnat.

Více info http://www.greenapotheke.cz/.